garantee
call
gift
mail
teb
bot

top

فروشگاه سعید مارکت

 
  • بالاترین کیفیت : یکی از اهداف اصلی فروشگاه سعید مارکت عرضه محصولات مرغوب برای رقابت در بازار است ، کلیه محصولات فروشگاه اینترنتی سعیدمارکت از جدیدترنها و با کیفیت ترین کالاهای موجود تهیه میشوند ، و تمام محصولات فروشگاه سعید مارکت تست شده و دارای مهر سلامت میباشد. وجود گارانتی تعویض خود گویای این امر است
  • بهترین نوع بسته بندی : به دلیل ارسال محصولات به سراسر ایران و جلوگیری بروز از هرگونه حادثه برای مرسولات شما ، محصولات فروشگاه سعید مارکت در بسته بندی اختصاصی و کاملا ضد ضربه بسته بندی میشوند و علاوه بر بسته بندی شرکت سازنده ، در چند لایه محافظتی قرار گرفته و شامل بیمه میباشند
  • ثبت در سایت ساماندهی فروشگاه سعید مارکت رسما در سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است شماره تلفن تماس با فروشگاه 09382716239.

خرید لیزر سبز قوی

خرید لیزر سبز ارزان , خرید پستی لیزر سبز قوی خرید اینترنتی و پستی لیزرپوینتر سبز قوی با برد قوی لیزرسبز برد بالا لیزرهای سبز ارسالی فروشگاه سعید مارکت از کیفیت و قدرت فوق العاده ای برخوردا می باشند.

قیمت خرید اینترنتی و خرید پستی لیزر سبز رنگ قوی ۴۵۰۰۰ تومان می باشد.

لیزرسبز ارزان شد فقط ۲۹۰۰۰تومان

بسیار شیک وزیبا

با نورهای خیره کننده

لیزرسبز ارسالی فروشگاه سعید مارکت دارای قدرت فوق العاده بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. قدرت لیزرهای سبز موجود در بازار با توجه به لیبل الصاق شده بر روی لیزر ۱۰۰ الی ۵۰۰ میلی وات می باشد که بردی در حدود ۵ الی ۱۰ کیلومتر را پشتیبانی میکند.

درخشش و پرتو نور و خط بسیار قوی در شب میتوانید ستاره را بشمارید

با خطی ممتد و طولانی بهترین راهنما برای گمشدگان در دریا و بیابان و جنگل

اگر کوهنورد و علاقمند به طبیعت گردی هستید

اگر عاشق رصد ستارگان در شب هستید

اگر اهل بازی و شلوغ کاری هستید.

قابل استفاده در مهندسی و صنایع

قابل استفاده در راهسازی و ساختمان سازی

قابل استفاده در کلاس درس و تدریس

قابل استفاده سمینارهای و جلسات جهت توضیح مسایل بر روی تخته سیاه یا وایت بردو غیره..

لیزر سبز ارسالی فروشگاه دارای جعبه مخصوص و اورجینال ساخت کارخانه بوده و همراه با دو عدد باطری قلمی و خود لیزر سبز برای شما ارسال خواهد شد.این لیزر کاملا تست شده و از نظر فنی سالم و امتحان شده برای شما ارسال خواهد شد پس هیچ گونه نگرانی از بابت سلامت کالا نداشته و با اطمینان خرید کنید.

 

برای خرید قوی ترین لیزر سبز موجود در بازار کلیک کنید

 

 

 برای خرید لیزر قرمز اینجا کلیک کنید